KONST / Litografier / Färglitografi 16926245
nr 1692 6245
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Trosa. Signerad, numrerad 89/360. Färglitografi, bildmått: 46x55 cm, yttermått inklusive ram: 63x71 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 april 2025
kl 19:04:07
7/4 17:46:15
350 kr
7/4 18:59:07
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg